ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Головна » Новини

Прийнято Закон України про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"
версія для друку
Прийнято Закон України про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"

Парламентом прийнято Закон України про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо удосконалення деяких положень)

 

Сьогодні, 5 жовтня 2017 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та у цілому, ук Закон України,   законопроект про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" щодо удосконалення деяких положень (реєстр.№ 4646-д). Цей законопроект Кабінетом Міністрів України включено до перелік законопроектів у сфері європейської інтеграції Україні, прийняття яких забезпечить належне виконання Україною Угоди про асоціацію.

Прийнятим Законом  передбачено включення частини засадничих положень нової Директиви 2013/34/ЄС до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Варто звернути увагу, що загалом виконання вимог Директиви 2013/34/ЄС в подальшому планується забезпечувати поступово шляхом розроблення, прийняття та впровадження нормативно-правових актів, насамперед, внесення змін до положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

Прийнятий Закон наблизить діяльність українських підприємств до світових стандартів у сфері ведення бухгалтерського обліку і формування фінансової звітності. Це черговий крок до сприятливого бізнес-клімату в Украйні.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)