ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Головна » Новини

Ратифікація Конвенції між Україною та Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування.
версія для друку
14 березня 2017
Ратифікація Конвенції між Україною та Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування.

Ратифікація Конвенції між Україною та Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування допоможе зробити операції між субєктами господарювання обох держав прозорими і цивілізованими.

На цьому наголосила Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна під час зустрічі з офіційними представниками Герцогства Люксембург 14 березня 2017 р.

«Проаналізувавши операції суб’єктів господарювання, ми дійшли висновку, що Люксембург є одним із центрів інвестицій. Тому ратифікація між державами угоди і протоколу про уникнення подвійного оподаткування є дуже важливою та очікуваною для нас подією», — зазначила Ніна Южаніна.

Голова Комітету нагадала, що починаючи з весни 2016 р. в Україні активно обговорюється і напрацьовується пакет законопроектів, які б допомогли протидіяти зменшенню податкової бази і переміщенню прибутків за кордон. «Ми маємо вжити законодавчих кроків для уникнення подвійного оподаткування і відображення подібних операцій у податковій звітності українських суб’єктів господарювання з тим,  щоб усе відбувалося цивілізовано і прозоро», — переконана Голова Комітету.

У свою чергу, міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн запевнив, що Люксембург не є і ніколи не був офшорною країною, не потрапляв у жодні сірі чи чорні списки, і усвідомлення цього народними депутатами при голосуванні за протокол та угоду у Верховній Раді є вкрай необхідним. «І Україна, І Люксембург приєдналися до ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо протидії розмиванню податкової бази BEPS, тому ми повинні грати за однаковими правилами», — підсумував міністр. Також він запевнив, що Люксембург готовий надавати Україні усю потрібну інформацію щодо операцій українських субєктів господарювання в автоматичному режимі

Проект Закону від 19.12.2016 р. №0125 «Про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал і Протоколу між Урядом України та Урядом Великого Герцогства Люксембург про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал» заплановано на вівторок 14 березня 2017 р.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)