ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Головна » Новини

Відбулось засідання робочої групи із державної підтримки кінематографії шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.
версія для друку
17 травня 2017
Відбулось засідання робочої групи із державної підтримки кінематографії шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.

У Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики 16 травня 2017 року о 14-30 год. під головуванням Голови Комітету – народного депутата України Южаніної Н.П. відбулось засідання робочої групи на якій обговорювались шляхи реалізації законодавчих ініціатив із державної підтримки кінематографії шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.

В засіданні прийняли участь представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Державного агентства з питань кіно та представники галузі кінематографії

В ході зустрічі обговорили законодавчі ініціативи з цього питання, що знаходяться на розгляді у Комітеті, а саме законопроекти (реєстр. №3238 та  реєстр. №3239 від 08.12.2015), на предмет доцільності підтримки запропонованих норм.

Також в ході зустрічі було піднято питання про те, що Кабінет Міністрів України зобов’язаний у тримісячний строк з дня набрання чинності Закону України від 23 березня 2017 року № 1977-VIII «Про державну підтримку кінематографії в Україні», який набрав чинність 26.04.2017 р. та подати на розгляд Верховної Ради України проект закону України про внесення змін, зокрема, до Податкового кодексу України з метою забезпечення практичної реалізації положень цього Закону.

За результатами зустрічі було запропоновано доопрацювати норми законопроекту реєстр. №3238 та додатково їх обговорити з представниками кінематографічної галузі.

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)