ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Головна » Новини

Робоча група на якій обговорювались питання розвитку ринку електромобілів в Україні.
версія для друку
Робоча група на якій обговорювались питання розвитку ринку електромобілів в Україні.

У Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики 7 червня 2017 року під головуванням народного депутата України Горвата Р.І. за участю Голови Комітету – народного депутата України Южаніної Н.П., Міністра інфраструктури України Омеляна В.В. та інших народних депутатів України, у тому числі авторів законодавчих ініціатив, відбулось засідання робочої групи на якій обговорювались питання розвитку ринку електромобілів в Україні.

В ході зустрічі Міністр інфраструктури України Омеляна В.В. представив свою концепцію підтримки та розвитку ринку електромобілів в Україні. Також автори законодавчих ініціатив реєстр. 5494 та  реєстр. 5494-1 та №4033а представили положення своїх законопроектів.

Голова Комітету Южаніна Н.П. у своєму виступі проаналізувала найбільш доречні фіскальні стимули у цій сфері та запропонувала враховувати міжнародний досвід розвитку електротранспорту у світі.

За результатами засідання робочої групи було запропоновано продовжити роботу над напрацюванням узгоджених пропозицій, щодо подальшого  розвитку ринку електромобілів в Україні.

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)