ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту


Головна » Новини

Оперативна інформація за наслідками розгляду питань порядку денного засідання Комітету від 15 червня 2017 року
версія для друку
Оперативна інформація за наслідками розгляду питань порядку денного засідання Комітету від 15 червня 2017 року

Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики 15 червня 2017 року за сприяння Львівської обласної державної адміністрації було проведено виїзне засідання у м. Львові.

З привітальним словом виступив Голова Львівської державної адміністрації Синютка О.М.

На засіданні були розглянути такі питання.

1. Заслухана та обговорена інформація начальника Головного управління ДФС у Львівській області Кондро І. В.  щодо впровадження функціональної системи діяльності органів державної фіскальної служби в рамках реформи фіскальної служби, у тому числі організація діяльності державних податкових інспекцій як центрів сервісного обслуговування платників податків.

2. Заслухана та обговорена інформація в.о. начальника Львівської митниці ДФС Черкунова В. І. щодо реформування митниць, роль і місце митниць в системі фіскальних органів.

3. Заслухана та обговорена інформація громадськості, бізнес - асоціацій та підприємців Львівщини щодо актуальних питань формування та реалізації податкової та митної політики.

4. Доопрацьований за дорученням Верховної Ради України  від 08.06.2017 року проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо удосконалення деяких положень) (реєстр.№ 4646-д).

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України цей законопроект прийняти за результатами першого читання за основу.

5. Визначено представників від Комітету до складу створеної у Міністерстві фінансів України Експертної ради з підготовки узагальнюючих податкових консультацій, а саме: голів підкомітетів -  народних депутатів України Кірша О.В. та Острікову Т. Г., а також заступників керівника секретаріату Воробей С. І. та Ясінського В.М.

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)