Анонси подій

Перейти до розділу
20 грудня 15:32
Засідання Комітету відбудеться 20 грудня 2017 року о 14:30 докладніше

Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
16 жовтня 2015, 11:33

Склад комітету ВРУ з питань податкової та митної політики

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

Южаніна

Ніна Петрівна

 

ГОЛОВА КОМІТЕТУ

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-35-04

255-30-94 пр.

Yuzhanina.Nina@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

2.

 

 

Журжій

Андрій Валерійович

 

"Об’єднання "САМОПОМІЧ"

 

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІТЕТУ

255-27-34

255-32-64 ф.

Zhurzhii.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

3.

http://static.rada.gov.ua/dep_img7/d153_1.jpg

 

Вознюк

Юрій Володимирович

 

"НАРОДНИЙ ФРОНТ"

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІТЕТУ

 

255-30-77

255-36-27 ф.

Vozniuk.Yurii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

Фролов

Микола Олександрович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІТЕТУ

 

255-28-26

Frolov.Mykola@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

5.

 

Кришин

Олег Юрійович

 

Кришин

Олег Юрійович

 

"НАРОДНИЙ ФРОНТ"

 

СЕКРЕТАР КОМІТЕТУ

255-35-89

255-39-68 пр.

Kryshyn.Oleh@rada.gov.ua

 

 

 

 

6.

 

Антонищак

Андрій Федорович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

255-44-08

Antonyshchak.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

7.

Бабій

Юрій Юрійович

 

"НАРОДНИЙ ФРОНТ"

 

255-44-19
Babii.Yurii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

Балога

Павло Іванович

 

Позафракційний

 

255-40-19

Baloha.Pavlo@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

9.

http://static.rada.gov.ua/dep_img7/d192_1.jpg

Герега

Олександр Володимирович

 

Позафракційний

 

255-28-25

255-33-23 ф.

Hereha.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

10.

Головко

Михайло Йосипович

 

Позафракційний

 

255-43-59

Holovko.Mykhailo@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

Горват

Роберт Іванович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

255-35-79

Gorvat.Robert@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

12.

 

Гудзенко

Віталій Іванович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-42-22

Hudzenko.Vitalii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

13.

http://static.rada.gov.ua/dep_img7/reg71.jpg

 

Долженков

Олександр Валерійович

 

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

255-37-71

Dolzhenkov.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

14.

 

 

Євлахов

Анатолій Сергійович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-44-19

Yevlakhov.Anatolii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

15.

 

Заставний

Роман Йосипович

 

"НАРОДНИЙ ФРОНТ"

255-42-49

Zastavnyi.Roman@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

16.

Іщенко

Валерій Олександрович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-37-14

255-36-18 пр.

Ishchenko.Valerii@rada.gov.ua

 

 

 

 

17.

Кірш

Олександр Вікторович

 

"НАРОДНИЙ ФРОНТ"

255-43-97

Kirsh.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

18.

 

 

Кісельов

Андрій Миколайович

 

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

255-41-52

Kiseliov.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

19.

 

Курячий

Максим Павлович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-28-04

Kuriachyi.Maksym@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

20.

 

 

Кобцев

Михайло Валентинович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-26-46

Kobtsev.Mykhaylo@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

21.

 

 

Козак

Тарас Романович

 

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

255-42-49

Kozak.Taras@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

22.

Лаврик

Микола Іванович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-43-72

Lavryk.Mykola@rada.gov.ua

 

23.

Ляшко

Олег Валерійович

 

"РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ"

255-22-15

255-38-78

Liashko.Oleh@rada.gov.ua

 

 

 

24.

 

 

 

 

 

 

Мураєв

Євгеній Володимирович

 

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

255-48-14

255-41-01

Muraiev.Yevhenii@rada.gov.ua

 

25.

http://static.rada.gov.ua/dep_img7/d199_1.jpg

 

Ничипоренко

Валентин Миколайович

 

група "Партія "Відродження"

255-28-20

Nechyporenko.Valentyn@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

 

26.

 

 

 

Острікова

Тетяна Георгіївна

 

"Об’єднання "САМОПОМІЧ"

255-26-01

Ostrikova.Tetiana@rada.gov.ua

 

 

 

 

27.

 

        

 

Порошенко

Олексій Петрович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-38-87

Poroshenko.Oleksii@rada.gov.ua

 

 

 

 

28.

 

 

 

Продан

Оксана Петрівна

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-27-29

Prodan.Oksana@rada.gov.ua

 

 

 

29.

 

 

 

Святаш

Дмитро Володимирович

 

група "Партія "Відродження"

255-26-98

255-22-65 ф.

Sviatash.Dmytro@rada.gov.ua

 

 

 

 

30.

 

 

 

 

Сидорчук

Вадим Васильович

 

"НАРОДНИЙ ФРОНТ"

255-42-22

Sydorchuk.Vadym@rada.gov.ua

 

 

 

 

31.

 

 

 

Хомутиннік

Віталій Юрійович

 

група "Партія "Відродження"

255-38-45

Khomutynnik.Vitalii@rada.gov.ua

 

 

 

 

 

32.

 

 

Юрик

Тарас Зіновійович

 

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

255-43-41

Yuryk.Taras@rada.gov.ua