Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
29 червня 2016, 11:42

Протокол засідання Комітету №46 від 1 червня 2016 року

 

 

 

 

                   Комітет з питань податкової та митної політики

                          01008, м.Київ-8, вул. Липська, 3, тел.255-28-07

 

 

                                                                  

                                                         46

Комітету Верховної Ради України  з питань податкової та митної політики

   м.Київ                                                                              1      червня     2016 р.

14.30 год.

                                                                                  вул. Липська, 3

 

 

ГОЛОВУЄ

ГОЛОВА КОМІТЕТУ ЮЖАНІНА Н.П.

 

ПРИСУТНІ:

  народні депутати України – члени Комітету

 

Бабій Ю.Ю., Вознюк Ю.В., Герега О.В., Горват Р.І., Долженков О.В., Євлахов А.С., Журжій А.В., Заставний Р.Й., Іщенко В.О., Кірш О.В., Кісельов А.М., Кришин О.Ю., Козак Т.Р., Курячий М.П., Лаврик М.І., Ляшко О.В., Ничипоренко В.М., Острікова Т.Г., Продан О.П., Святаш Д.В., Фролов М.О., Южаніна Н.П., Юрик Т.З.

 

ВІДСУТНІ:

народні депутати України – члени Комітету

 

Антонищак А.Ф.,Балога П.І., Головко М.Й., Гудзенко В.І., Кобцев М.В., Мураєв Є.В., Порошенко О.П.,  Сидорчук В.В., Хомутиннік В.Ю.

 

ПРИСУТНІ:

 

Кривошея Г.Г.

- народний депутат України;

Капінус Є.В.

- заступник Міністра фінансів України – керівник Апарату;

Шамбір М.І.

- Перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України;

Астапов А.О.

- директор Департаменту Національного агентства України з питань державної служби;

Мельник В.І.

- начальник управління Державної фіскальної служби України;

Нечай М.В.

- ТaxLink;

Куц М.О.

- директор Департаменту Державної фіскальної служби України;

Данілов І.О.

- Державна фіскальна служба України;

Бакланова Р.А.

- секретаріат Кабінету Міністрів України;

Донець Д.В.

- Державна фіскальна служба України;

Мінін О.А.

- представник юридичної фірми;

Луценко І.Є.

- начальник управління Державної фіскальної служби України;

Ткаченко Ю.В.

- Філіп Морріс Україна;

Поляков М.Й.

- Філіп Морріс Україна;

Кондратюк О.П.

- ГПУ;

Красносільська А.О.

- ЦПК;

Матюх Т.В.

- Міністерство соціальної політики та праці України;

Ленгауер О.Є.

- компанія СЕС;

Поляничко А.О.

- ВАСУ;

Деркач І.С.

- центр економічного розвитку;

Масіч М.Ю.

- асоціація лізингу України;

Хоменко В.О.

- асоціація «Укртютюн»;

Прохорович О.В.

- Американська торгівельна палата в Україні;

Шаправський Р.

- Апостроф.

 

         співробітники секретаріату Комітету:

Завідувач секретаріату Комітету Шоломіцький С.Я., заступники завідувача Воробей С.І., Ясінський В.М., головні консультанти Будаков А.Ю., Гречана Т.В., Добродій Т.В., Домбровський В.Д., Дудник Г.М., Клишта О.А., Ліпіхіна Т.Д., Радченко Р.В., Ющенко В.П., Чорногуз Л.П., Зазимко О.О., Кизимчук І.П., старший консультант Пасічник І.В.

 

 

 

 Щодо затвердження запропонованого проекту порядку денного.

 

В обговоренні питання взяли участь: Кришин О.Ю., Курячий М.П., Святаш Д.В., Долженков О.В., Продан О.П., Кірш О.В., Ничипоренко В.М., Журжій А.В., Южаніна Н.П., Ляшко О.В. (текст обговорення міститься в стенограмі).

 

УХВАЛИЛИ:

 

Затвердити запропонований проект порядку денного із відповідним регламентом розгляду питань з урахуванням пропозицій народних депутатів України – членів Комітету щодо перенесення розгляду законопроекту реєстр. № 3448 на наступне засідання Комітету та голосування за включення до порядку денного сесії окремо по кожному законопроекту:  .

 

ГОЛОСУВАННЯ:

«за» - 21

«проти» - 0

«утрим» - 0

 

«Затверджено»

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

Друге читання

1.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій (реєстр.№ 4542 від 28.04.2016 р.)

 

 

Перше читання

2.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень до бюджету (реєстр.№ 4516 від 22.04.2016 р.), КМУ

 

3.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання зобов'язань України за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами (стосовно виробництва, презентації та реалізації тютюнових виробів, їх реклами і спонсорства) (реєстр. № 2430-1 від 03.04.2016 р.), н.д. Кривошея Г.Г., Сташук В.Ф., Козир Б.Ю.

 

4.

Проект Закону про внесення змін до статті 291 Податкового кодексу України щодо оптимізації можливостей здійснення підприємницької діяльності фізичними особами-підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування та перебувають у трудових відносинах з працівниками, призваними на військову службу під час мобілізації, на особливий період (реєстр.№2144 від 16.02.2015 р.), н.д. Кужель О.В.

 

5.

Включення до порядку денного четвертої сесії ВРУ

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо удосконалення деяких положень) (реєстр.№ 4646 від 11.05.2016 р.), КМУ.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (реєстр.№ 4646-1 від 19.05.2016 р.), н.д. Продан О.П. та інші.

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про державну службу») (реєстр.№ 4634 від 10.05.2016 р.), КМУ.

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про державну службу») (реєстр.№ 4635 від 10.05.2016 р.), КМУ.

 

Проект Закону про внесення зміни до підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей адміністрування податку на додану вартість на території проведення антитерористичної операції (реєстр.№ 4601 від 06.05.2016 р.), КМУ.

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України (реєстр.№ 4614 від 06.05.2016 р.), КМУ.

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС) (реєстр.№ 4615 від 06.05.2016 р.), КМУ.

 

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Податкового кодексу України (щодо звільнення від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності суб'єктів господарювання, які провадять діяльність на території проведення антитерористичної операції) (реєстр.№4522 від 25.04.2016 р.), н.д. Безбах  Я.Я. та інші.

 

6.

Різне

 

 

 

1.    СЛУХАЛИ:

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій (реєстр.№ 4542 від 28.04.2016 р.), друге читання

 

                ДОПОВІДАЧ: Южаніна Н.П. – Голова Комітету

 

В обговоренні питання взяли участь: Продан О.П., Острікова Т.Г., Журжій А.В., Курячий М.П., Вознюк Ю.В., Шамбір М.І., Капінус Є.В., Добродій Т.В., Кірш О.В. (текст обговорення міститься в стенограмі).

 

За наслідками обговорення відбулось голосування за підтримку поправок н.д. Шухевича Ю.-Б.Р.  № 5, № 13, № 19:

 

 

ГОЛОСУВАННЯ:

«за» - 10

«проти» - 0

«утрим.» - 0

не голосували – 8

Враховано

 

 

         УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій (реєстр.№ 4542 від 28.04.2016 р.) у другому читанні та в цілому, як Закон України, в редакції Комітету.

 

ГОЛОСУВАННЯ:

«за» - 17

«проти» - 0

«утрим.» - 1

Прийнято

 

 

 

Відбулось обговорення проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень до бюджету (реєстр.№ 4516 від 22.04.2016 р.) та проекту Закону про внесення змін до статті 291 Податкового кодексу України щодо оптимізації можливостей здійснення підприємницької діяльності фізичними особами-підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування та перебувають у трудових відносинах з працівниками, призваними на військову службу під час мобілізації, на особливий період (реєстр.№2144 від 16.02.2015 р.).

Прийняття рішення щодо цих законопроектів та подальший розгляд питань порядку денного перенесено на засідання Комітету 2 червня 2016 року.

 

 

 

 

Голова Комітету                                                                Н.П. ЮЖАНІНА

 

 

 

Секретар Комітету                                                           О.Ю. КРИШИН

 

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

 

включених до протоколу № 46 від 01 червня 2016 року

засідання Комітету Верховної Ради України

 з питань податкової та митної політики

 

  №№                       

Назва

Сторінка

1

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій (реєстр.№ 4542 від 28.04.2016 р.), друге читання

5