Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
27 лютого 2018, 15:30

Прийнято за основу та в цілому як Закон України, законопроект реєстр. № 5470-д «Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів"«.

 

27 лютого 2018 року Верховною Радою України було прийнято за основу та в цілому як Закон України, доопрацьований у Комітеті законопроект реєстр. № 5470-д «Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів".

Прийняття даного законопроекту сприяє вирішенню двох важливих питань:

По-перше, шляхом заміни в абзацах першому та четвертому статті 2 вказаного Закону слів «Пропуск на митну територію України»  словами «Митне оформлення» усувається перешкода щодо пропуску через кордон транспортних засобів, як нових, так  і таких, що були в користуванні для подальшого митного оформлення, оскільки сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який необхідний для закінчення митного оформлення, можна буде отримувати на території України.

По-друге, внесення змін до статті 3.2 Закону вирішить ситуацію щодо митного оформлення  автомобілів швидкої медичної допомоги, які передаються Україні як гуманітарна допомога, але не відповідають вимогам діючих екологічних Євро стандартів. Для усунення зловживань при застосуванні норм Закону «Про гуманітарну допомогу» в тексті зазначено перелік кодів згідно УКТ ЗЕД відповідно до яких класифікуються вищезгадані автомобілі.