Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
19 березня 2018, 17:04

Підсумки робочої групи щодо Урядових проектів законів, які включені до дорожньої карти євроінтеграційних законопроектів.

 

 

19 березня 2018 року у Комітеті з питань податкової та митної політики відбулося засідання робочої групи під головуванням Голови Комітету народного депутата України Южаніної Н.П. щодо Урядових проектів законів, які включені до дорожньої карти євроінтеграційних законопроектів, а саме:

- про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» (реєстр. № 4614 від 06.05.2016 року);

- про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС)» (реєстр № 4615 від 06.05.2016 року).

 На засідання були присутні  народні депутати України, представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Урядового офісу координації європейської, євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та експерти Представництва ЄС в Україні, представники бізнес-асоціацій.

У ході заходу були проаналізовані запропоновані проектами законодавчі новації, їх відповідність європейським регламентних нормам та сучасним економічним реаліям і стану правового регулювання. Учасники робочої групи висловили свою позицію щодо законопроектів з огляду шляхів подальшого їх опрацювання.  За наслідками засідання прийняті відповідні рішення та надані доручення щодо подальшої роботи.