Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
03 липня 2018, 16:00

Підсумки засідання Комітету податкової та митної політики 3 липня 2018 року

 

Розгляд законопроектів на засіданні Комітету з питань податкової та митної політики 03 липня 2018 року


   На засіданні Комітету 03.07.2018 року була заслухана інформація В.о. Міністра фінансів України Маркарової Оксани Сергіївни про напрями роботи Міністерства фінансів України  у другому півріччі 2018 року щодо забезпечення формування та реалізації державної податкової та митної політики.

  

   На засіданні були  розглянуті у другому читанні законопроекти:

- про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України (реєстр. №7010);

 - про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки (реєстр. № 2554а-д);

- про внесення змін до Митного кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки (реєстр. № 2555а-д).  

 

   За насідками розгляду та обговорення були прийняті рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти ці проекти у другому читанні та у цілому, як закони України, з  урахуванням пропозицій Комітету.