Увага! Cайт не оновлюється

Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Зустрічі та конференції

17 листопада 2017, 14:12

Зустріч з представниками місії Європейського департаменту Міжнародного Валютного Фонду.

       17 листопада 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбулася робоча зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народного депутата України Ніни Южаніної і працівників секретаріату Комітету з представниками місії Європейського департаменту Міжнародного Валютного Фонду на чолі з керівником місії   Роном  ван Роденом і Головою Представництва Міжнародного Валютного Фонду в України  Йостом Люнгманом.

Учасники зустрічі у ході конструктивного діалогу  обговорили актуальні питання проведення структурних економічних реформ, боротьби з корупцією, бюджетного процесу, податкової політики та реформи фіскальних органів.

Пан Роден зауважив  про значний вклад  Комітету і особисто Н.  Южаніної  у  підготовці та прийнятті Парламентом  у першому читанні проекту Закону України  про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність.

Н. Южаніною було звернуто увагу представників МВФ на  бачення Комітету щодо можливих новел у податковому законодавстві у цьому році у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України у першому читанні законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році.

У ході дискусії сторони обмінялися  своїм баченням перспективних шляхів удосконалення податкового законодавства, у тому числі проведення «нульового» декларування, запровадження податку на виведений капітал тощо.

За результатами обговорень учасники домовилися про подальшу співпрацю  та тематику наступної зустрічі.