Увага! Cайт не оновлюється

20 травня 2019, 09:16 ( Комітет з питань податкової та митної політики )

Верховна Рада України на пленарному засіданні 16 травня 2019 року прийняла у цілому, як Закон України, урядовий законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги (реєстр. № 8371 від 17.05.2019 р.).

 

 

Верховна Рада України на пленарному засіданні 16 травня 2019 року за результатами розгляду прийняла у цілому, як Закон України,  урядовий законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги (реєстр. № 8371 від 17.05.2019 р.).

 Прийнятим Законом понятійний апарат Податкового кодексу України приведено у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги».  До Кодексу включені такі поняття, як «кваліфікована електронна довірча послуга», «кваліфікований надавач електронних послуг», «кваліфікаційний електронний підпис чи печатка», «кваліфікована електронна позначка часу», «кваліфікований сертифікат відкритих ключів».

Крім того, Законом унормовані питання:

 - скасування звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України товарів за кодом УКТ ЗЕД 8504 23 00 00 (трансформатори з рідким діелектриком потужністю понад 10 000 кВа);

        - спрощення вимог для отримання ліцензій на право виробництва пального, оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального;

- виключення терміну «віскі»;

        - продовження на 90 днів незастосування штрафних санкцій за користування автомобілями на іноземній реєстрації.